Gerçek huzur ve sade konfor.

ARIUM’un sınır tanımaz ve kıpır kıpır vizyonunun ilk sahnesi dünyanın en güzel şehri İstanbul’un kalbinde, yeşilin ve kentin birbirini selamladığı, denizin göğün mavisine yaklaştığı Kemerburgaz’da vücut buluyor.

Düşünün. Asırlık büyük bir kent ormanı ile aranızda sadece adımlar var. Bir yandan Karadeniz’e bir yandan Boğaziçi’nin mavi sularına kuş uçumu birkaç dakika mesafedesiniz. Yıldızlar daha parlak, kuş sesleri daha neşeli.

Kemerburgaz’dasınız.

Şehir sizi çağırdığında arabanızla aşmanız gereken sadece birkaç kilometrelik bir 'zaman tüneli’ var.

Ya da 800 metre uzağınızdaki metro istasyonuna ulaştığınızda vermeniz gereken tek karar nereye gideceğiniz: üç durak ötenizdeki Zincirlikuyu ve lüks alışveriş merkezleri mi yoksa üç durak berinizdeki dünyanın en büyük havalimanı mı?

Peki yatırım için tam da vaktinde satın aldığınız eviniz ya da dükkanınızı ne zaman nakde çevireceksiniz? Metro ve havalimanının açıldığı 2018’de mi yoksa ondan sadece birkaç yıl sonra mı?

Yoksa dünyanın en büyük havalimanında çalışacak olan 120.000 kişi (23 Ocak 2013, Hürriyet) Kemerburgaz’a kuvvetle rağbet ettikten sonra iyice artacak olan kira geliriniz mi daha cazip olacak?

Peki ya evladınız? İki kilometre yarıçap içerisindeki İstanbul’un en tanınmış, en kaliteli hangi eğitim kuruluşuna gitmeli?

Kulağa hoş geliyor değil mi? Peki bütün bunlar gerçek olabilir mi? İstanbul’da böyle bir yer var veya kaldı mı?

Evet var ve sizi bekliyor. 2018 yılı sonunda başlayacak olan teslimler için yüzlerce mimar, mühendis, usta, kalfa ve işçi paydaşımız ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz.

Arium Residence Kemerburgaz ile ilgili detaylara www.arium.com.tr'den ulaşabilirsiniz.

Sektörler

İnşaat
Yeme İçme
Konaklama
Taahhüt
Lojistik Hizmetleri
Agro