Dünyaca ünlü restaurant zincirlerini Türkiye'ye getirmenin gururunu yaşıyor ve yeni girişimlerimiz ile de sektördeki yerimizi her geçen gün sağlamlaştırıyoruz.

FAUCHON PARIS

1886'da Paris'te Place de la Madeleine'de kurulan FAUCHON, çağdaş ve lüks Fransız Gastronomisini temsil ediyor.

42 Ülkede 500'den fazla mağazaya sahip olan Fauchon, birbirinden farklı konseptleri barındıran bir zincir marka.

Türkiye'deki ilk Fauchon, cafe-brasserie, restaurant ve butik patisserie bölümleriyle 'flagship' olarak 24 Mayıs 2014'ten beri, Türkiye'de Zorlu Center AVM Meydan katında her gün, saat 10:00 'dan 00:00'a kadar faaliyet göstermektedir.

KAI

Burası yeşil ile mavinin kucaklaştığı, turkuaz denizin, sağaltıcı yaz güneşinin ve kadim tarihin evrensel izlerinin her köşesinde parladığı büyüleyici bir ortam... Türk Rivierası'nın en ikonik lokasyonu Bodrum'un çok özel bir köşesi, Cennet Koyu...

Sadece Fauchon Paris ve Kai Beach ile sınırlı kalmıyoruz ve RMA Group olarak, pek çok ulusal ve uluslararası marka ve yeni yatırımlarımız ile bu sektörün tartışmasız zirvesinde yer almayı amaçlıyoruz.

INTRO COFFEE

Kişilerin nitelikli kahve ve butik pattiserie’ ye dair her şeye daha hızlı ve akılcı ulaşmalarını hedefleyen bir vizyonla ortaya çıkan her zaman yaptığı işin en iyisi olmayı hedefleyen RMA Group'un en genç üyesi.

Artisan kahve, Akdenizli lezzetli yiyecekler, Fransız pattiserie ürünleri ve mükemmel hizmet ile farklı bir alternatif sunan Intro Specialty Coffee & Bakery.

Sektörler

İnşaat
Yeme İçme
Konaklama
Ticaret
Agro
Yatırım

RMA Group. ©2019

Powered By Eksibir Interactive