Dünyanın birçok ülkesinde hizmet veren RMA Group, Azerbaycan'da da "Gence Köprü İnşaat" ile yatırım ve projelerine hız kesmeden devam etmektedir.

"Gence Köprü İnşaat-2 A.Ş.", 1975 yılında kuruldu. 2001'den beri bir anonim şirket olarak faaliyet göstermektedir. Şirket 37 yıllık üretim tecrübesine sahiptir. Bu dönemde birçok köprü, geçit, hava alanı ve yollar inşa etmiştir ve kamunun kullanımına açmıştır.

"Gence Köprü İnşaat-2 A.Ş.", Azerbaycan'da, yapay yapıların yanı sıra köprüler, hava alanları, yer altı geçitleri, su boruları ve yollar ile ilgilenen az sayıda kuruluştan biridir.

Ayrıca, şehir içi ana yol ve otoyolların yenilenmesi, monolitik betonarme duvar üretimi ve montajı yapmaktadır. Şirket yönetiminin temel amacı her zaman ileriye gitmek, bilimsel ve teknik ilerlemenin en son kazanımlarını kullanmak, yeni teknolojileri öğrenmek, uluslararası standartlarda gerçekleşen kazanımları yükseltmek, çevreye zarar vermeden kaliteli, güvenli, zamanında projeler üretmektir. Ayrıca işgücü koruma gereklilikleri ve personelin refahını geliştirmenin yanı sıra, devletimizin altyapısının geliştirilmesini sağlamak için çalışmaktadır.

Sektörler

İnşaat
Yeme İçme
Konaklama
Agro

RMA Group. ©2019

Powered By Eksibir Interactive