Müşteri odaklı yaklaşımımız ile riskleri ve maliyetleri en optimize şekilde yönetiyor, böylece sektörel yatırımlarımızı ve sermayemizi büyütemeye devam ediyoruz.

Türkiye, Azerbaycan, Dubai, Rusya ve Belarus başta olmak üzere birçok ülkede, farklı sektörlerde bulunan yatırımlarımıza yenilerini ekliyor ve değerimize değer katıyoruz.

Konaklama, inşaat, agro (seracılık), ithalat-ihracat sektörlerinde sürdürdüğümüz faaliyetlerimizle yatırımlarımızı global çapta genişletmeyi sürdürüyoruz.

ABSHERON I

Absheron, RMA Group'un dahil olduğu Azerbaycan merkezli aile şirketlerinin, lüks ofislerin ve restaurantların bulunduğu ticaret merkezi projelerinden bir tanesidir. Doğu Avrupa'nın hızla gelişen şehirlerinden Beyaz Rusya'nın başkenti Minsk'in en gözde bölgelerinden biri olan Vankoviçi'de 2016 yılında faaliyete geçen Absheron, 17.700 m² kiralanabilir alana sahip olup, modern çizgiler taşıyan çağdaş bir mimari tasarıma sahiptir.

ABSHERON II

RMA Group'un dahil olduğu Azerbaycan merkezli aile şirketlerinin ikinci projesi olan Absheron ticaret merkezi, Beyaz Rusya'nın başkenti olan Minsk'in yeni gelişmekte olan semtlerinden bir tanesinde inşa edilmektedir. 11.045 m² kiralanabilir alana sahip olan ticaret merkezin 2019 yılında faaliyete geçmiştir.

KRISTAL ABSHERON

Bakü Qara Qarayev ve Koroğlu metro istasyonları arasında lokasyona sahip,100 bin m² satış alanı bulunan Kristal Absheron Qara Qarayev ile ilgili daha detaylı bilgiye www.kristalabsheron.az web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sektörler

İnşaat
Yeme İçme
Konaklama
Ticaret
Agro
Yatırım

RMA Group. ©2019

Powered By Eksibir Interactive