Konaklama ve otel işletmeciliği yatırımlarımızla, Azerbaycan'dan Moskova’ya kadar birçok ülkede yatırımlarımıza devam ederek, RMA kalitesi ve güvencesini turizm sektörüne taşıyoruz.

Dünya ekonomisi için lokomotif sektörlerin başında gelen Turizm ve Konaklama, RMA Group olarak bizim yatırım faaliyetlerimiz açısından da önemli bir konumda yer almaktadır. Bu açıdan turizm sektörü içerisinde sahip olduğumuz marka hotellerimiz ve tesislerimizle, adımızdan söz ettiriyor ve zirveye doğru hızla yol alıyoruz.

Moskova'yı ziyaret eden seyahatseverlerce Moskova'nın en gözde lokasyonlarından birisi seçilen 'Tverskoy', özellikle, tiyatro, kültür, sanat ve tarih meraklıları için ilk uğraktır. Kültür, sanat ve tarihin kalbinin attığı, şehrin en gözde lokasyonlarından birisi seçilen 'Tverskoy' da bulunan Arium Hotel Moskova, Bolshoi Tiyatrosuna 1.4km, GUM Avm'ye 2.1 km'lik yürüyüş mesafesinde konuklarına unutamayacakları bir deneyim sunuyor.

İzmir 5 Yıldızlı Busines Hotel Projesi

RMA Group, dünyada yaklaşık 1.500 tane oteli bünyesinde barındıran bir uluslararası otel grubu ile Kasım 2019’da 25 yıl süreli bir Franchise Anlaşması imzaladı. Uluslararası duyurusu Ocak 2020’de yapılacak olan Anlaşma, İzmir ili Aliağa ilçesinde yatırımını devam ettirdiği 185 odalı lüks Business Hotel’e dünyaca tanınmış otel grubunun yüksek kalite standartları ve konaklama deneyimlerini kazandırmayı hedefliyor.

12.000 m2 kullanım alanına sahip olan otelde misafir odalarının yanısıra iş insanlarının ihtiyaçlarını karşılayacak olan kiralanabilir ofisler, toplantı odaları, etkinlik mekanları, balo salonu, özel olarak tasarlanmış yeme-içme mekanları ve wellness merkezi de yer alacak.

Azerbaycan Gence'de bulunan 'Deluxe HOTEL' konuklarına bahçe ve şehir manzarasıyla konforlu bir ortam sunuyor. Şehrin en iyi lokasyonlarından birinde bulunan 'Deluxe HOTEL' özellikle çiftlerden yüksek puan almaktadır.

Güleryüzlü çalışanları, hamam, sauna, konferans odası, spa ve rahat bir konaklama geçirmeniz için hayal edeceğiniz her şey 'Deluxe HOTEL'de sizleri bekliyor.

Arbat Caddesi'ne 900 metre, İsa Mesih Katedrali'ne 1.9 km, Devlet Tarih Müzesi'ne 2.1 km mesafede yer alan Arbat Residence, Moskova'nın kalbindeki cazip konumu ile konuklarına konforlu bir alan sunuyor.

Sektörler

İnşaat
Yeme İçme
Konaklama
Agro

RMA Group. ©2019

Powered By Eksibir Interactive