Konaklama ve otel işletmeciliği yatırımlarımızla, Azerbaycan'dan Dubai'ye kadar birçok ülkede yatırımlarımıza devam ederek, RMA kalitesi ve güvencesini turizm sektörüne taşıyoruz.

Dünya ekonomisi için lokomotif sektörlerin başında gelen Turizm ve Konaklama, RMA Group olarak bizim yatırım faaliyetlerimiz açısından da önemli bir konumda yer almaktadır. Bu açıdan turizm sektörü içerisinde sahip olduğumuz marka hotellerimiz ve tesislerimizle, adımızdan söz ettiriyor ve zirveye doğru hızla yol alıyoruz.

ARIUM HOTEL MOSCOW

Moskova'yı ziyaret eden seyahatseverlerce Moskova'nın en gözde lokasyonlarından birisi seçilen 'Tverskoy', özellikle, tiyatro, kültür, sanat ve tarih meraklıları için ilk uğraktır. Kültür, sanat ve tarihin kalbinin attığı, şehrin en gözde lokasyonlarından birisi seçilen 'Tverskoy' da bulunan Arium Hotel Moskova, Bolshoi Tiyatrosuna 1.4km, GUM Avm'ye 2.1 km'lik yürüyüş mesafesinde konuklarına unutamayacakları bir deneyim sunuyor.

DELUXE HOTEL

Azerbaycan Gence'de bulunan 'Deluxe HOTEL' konuklarına bahçe ve şehir manzarasıyla konforlu bir ortam sunuyor. Şehrin en iyi lokasyonlarından birinde bulunan 'Deluxe HOTEL' özellikle çiftlerden yüksek puan almaktadır.

Güleryüzlü çalışanları, hamam, sauna, konferans odası, spa ve rahat bir konaklama geçirmeniz için hayal edeceğiniz her şey 'Deluxe HOTEL'de sizleri bekliyor.

ARBAT RESIDENCE

Arbat Caddesi'ne 900 metre, İsa Mesih Katedrali'ne 1.9 km, Devlet Tarih Müzesi'ne 2.1 km mesafede yer alan Arbat Residence, Moskova'nın kalbindeki cazip konumu ile konuklarına konforlu bir alan sunuyor.

Sektörler

İnşaat
Yeme İçme
Konaklama
Ticaret
Agro
Yatırım

RMA Group. ©2019

Powered By Eksibir Interactive