RMA Group olarak istihdam kabiliyeti en yüksek sektörlerin başında gelen inşaat sektörü yatırımlarımızla tüm Türkiye'de ses getiren projelerin altına imza atıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana insan odaklı projelerimizle, inşaat ve gayrimenkul sektörü yatırımlarımıza kesintisiz devam ediyoruz ve bulundukları bölgelere değer katan projeler hayata geçiriyoruz.

ARIUM

Arium'un sınır tanımaz ve heyecan verici vizyonunun ilk sahnesi dünyanın en güzel şehri İstanbul'un kalbinde, yeşilin ve kentin birbirini selamladığı, denizin göğün mavisine yaklaştığı Kemerburgaz'da vücut buluyor. RMA Group'a ait ya da yatırımcısı olduğumuz projelerimiz ile ilgili detaylı bilgileri proje sayfalarımızda görebilirsiniz. www.arium.com.tr

ABSHERON I

Absheron, RMA Group'un dahil olduğu Azerbaycan merkezli aile şirketlerinin, lüks ofislerin ve restaurantların bulunduğu ticaret merkezi projelerinden bir tanesidir. Doğu Avrupa'nın hızla gelişen şehirlerinden Beyaz Rusya'nın başkenti Minsk'in en gözde bölgelerinden biri olan Vankoviçi'de 2016 yılında faaliyete geçen Absheron, 17.700 m² kiralanabilir alana sahip olup, modern çizgiler taşıyan çağdaş bir mimari tasarıma sahiptir.

ABSHERON II

RMA Group'un dahil olduğu Azerbaycan merkezli aile şirketlerinin ikinci projesi olan Absheron ticaret merkezi, Beyaz Rusya'nın başkenti olan Minsk'in yeni gelişmekte olan semtlerinden bir tanesinde inşa edilmektedir. 11.045 m² kiralanabilir alana sahip olan ticaret merkezinin 2019 yılında faaliyete geçmiştir.

KRİSTAL ABSHERON QARA QARAYEV

Bakü Qara Qarayev ve Koroğlu metro istasyonları arasında lokasyona sahip,100 bin m² satış alanı bulunan Kristal Absheron Qara Qarayev ile ilgili detaylara www.kristalabsheron.az web adresinden ulaşabilirsiniz.

Sektörler

İnşaat
Yeme İçme
Konaklama
Ticaret
Agro
Yatırım

RMA Group. ©2019

Powered By Eksibir Interactive