Uluslararası Yatırımlarımız

RMA Group  Sektörler  Uluslararası Yatırımlarımız

RMA Group, müşteri odaklı hizmet sunan ve aynı zamanda risklerini ve maliyetlerini iyi yöneten yaklaşımıyla, sermaye ve sektörel yatırımlarını büyütmeye devam ediyor.

RMA Group, Türkiye, Azerbaycan, Dubai, Rusya ve Belarus başta olmak üzere birçok ülkede, farklı sektörlerde yatırımlarda bulunmaktadır.

Konaklama, inşaat, agro (seracılık), ithalat-ihracat sektörlerinde sürdürdüğümüz faaliyetlerimizle yatırımlarımızı global çapta genişletmeye devam ediyoruz.ABSHERON I
Absheron, RMA Group’un dahil olduğu Azerbaycan merkezli aile şirketlerinin, lüks ofislerin ve restaurantların bulunduğu ticaret merkezi projelerinden bir tanesidir. Doğu Avrupa’nın hızla gelişen şehirlerinden Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk’in en gözde bölgelerinden biri olan Vankoviçi’de 2016 yılında faaliyete geçen Absheron, 17.700 m² kiralanabilir alana sahip olup, modern çizgiler taşıyan çağdaş bir mimari tasarıma sahiptir.

ABSHERON II
RMA Group’un dahil olduğu Azerbaycan merkezli aile şirketlerinin ikinci projesi olan Absheron ticaret merkezi, Beyaz Rusya’nın başkenti olan Minsk’in yeni gelişmekte olan semtlerinden bir tanesinde inşa edilmektedir. 11.045 m² kiralanabilir alana sahip olan ticaret merkezinin 2019 yılında faaliyete geçmesi bekleniyor.

Kristal Abşeron Qara Qarayev

Bakü Qara Qarayev ve Koroğlu metro istasyonları arasında lokasyona sahip,100 bin m² satış alanı bulunan Kristal Absheron Qara Qarayev ile ilgili detaylara www.kristalabsheron.az ulaşabilirsiniz.

 

Sektörler

İnşaat

Yeme İçme

Konaklama

Agro

Ticaret

Yatırım