Konaklama

RMA Group  Sektörler  Konaklama

RMA Group, konaklama ve otel işletmeciliği yatırımlarıyla Azerbaycan'dan Dubai'ye kadar birçok ülkede yatırımlarına devam ediyor.

Dünya ekonomisi için lokomotif sektörlerin başında gelen Turizm ve Konaklama, RMA Group bünyesinde de yatırım faaliyetleri açısından önemli bir konumu bulunmaktadır.

Arium Hotel Moskova

Moskova’yı ziyaret eden seyahatseverlerce Moskova’nın en gözde lokasyonlarından birisi seçilen ‘Tverskoy’, özellikle, tiyatro, kültür, sanat ve tarih meraklıları için ilk uğraktır.

Kültür, sanat ve tarihin kalbinin attığı, şehrin en gözde lokasyonlarından birisi seçilen ‘Tverskoy’ da bulunan Arium Hotel Moskova, Bolshoi Tiyatrosuna 1.4km, GUM Avm’ye 2.1 km’lik yürüyüş mesafesinde konuklarına unutamayacakları bir deneyim sunuyor.

Gence Deluxe Hotel

Azerbaycan Gence'de bulunan 'Deluxe HOTEL' konuklarına bahçe ve şehir manzarasıyla konforlu bir ortam sunuyor. Şehrin en iyi lokasyonlarından birinde bulunan 'Deluxe HOTEL' özellikle çiftlerden yüksek puan almaktadır.

Güleryüzlü çalışanları, hamam, sauna, konferans odası, spa ve rahat bir konaklama geçirmeniz için hayal edeceğiniz her şey 'Deluxe HOTEL'de sizleri bekliyor.

Arbat Residence


Arbat Caddesi’ne 900 metre, İsa Mesih Katedrali’ne 1.9 km, Devlet Tarih Müzesi’ne 2.1 km mesafede yer alan Arbat Residence, Moskova’nın kalbinde cazip bir konum ile konuklarına konforlu bir alan sunuyor.
Rezervasyon

Sektörler

İnşaat

Yeme İçme

Konaklama

Agro

Ticaret

Yatırım