İnşaat

RMA Group  Sektörler  İnşaat

RMA Group olarak istihdam kabiliyeti en yüksek sektörlerin başında gelen inşaat sektörü yatırımlarımızla tüm Türkiye'de projeler üretmekteyiz.

RMA Group kurulduğu günden bu yana insan odaklı projeleriyle, inşaat ve gayrimenkul sektörü yatırımlarına kesintisiz devam etmektedir.

Arium Residence Kemerburgaz

Arium’un sınır tanımaz ve heyecan verici vizyonunun ilk sahnesi dünyanın en güzel şehri İstanbul’un kalbinde, yeşilin ve kentin birbirini selamladığı, denizin göğün mavisine yaklaştığı Kemerburgaz’da vücut buluyor,

2018 yılı sonunda başlayacak olan teslimler için yüzlerce mimar, mühendis, usta, kalfa ve işçi paydaşımız ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz.

RMA Group'a ait ya da yatırımcısı olduğumuz projelerimiz ile ilgili detaylı bilgileri proje sayfalarımızda görebilirsiniz.
www.arium.com.trABSHERON I
Absheron, RMA Group’un dahil olduğu Azerbaycan merkezli aile şirketlerinin, lüks ofislerin ve restaurantların bulunduğu ticaret merkezi projelerinden bir tanesidir. Doğu Avrupa’nın hızla gelişen şehirlerinden Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk’in en gözde bölgelerinden biri olan Vankoviçi’de 2016 yılında faaliyete geçen Absheron, 17.700 m² kiralanabilir alana sahip olup, modern çizgiler taşıyan çağdaş bir mimari tasarıma sahiptir.

 


ABSHERON II
RMA Group’un dahil olduğu Azerbaycan merkezli aile şirketlerinin ikinci projesi olan Absheron ticaret merkezi, Beyaz Rusya’nın başkenti olan Minsk’in yeni gelişmekte olan semtlerinden bir tanesinde inşa edilmektedir. 11.045 m² kiralanabilir alana sahip olan ticaret merkezinin 2019 yılında faaliyete geçmesi bekleniyor.

 


Kristal Abşeron Qara Qarayev
Bakü Qara Qarayev ve Koroğlu metro istasyonları arasında lokasyona sahip,100 bin m² satış alanı bulunan Kristal Absheron Qara Qarayev ile ilgili detaylara www.kristalabsheron.az ulaşabilirsiniz.

 

Sektörler

İnşaat

Yeme İçme

Konaklama

Agro

Ticaret

Yatırım